Eğitmen Olmak İster Misiniz?

Online Eğitim vererek kendi kaynağınızı yaratmak için aşağıdaki formu doldurup özgeçmişinizi ve verebileceğiniz eğitimleri bize iletin.

Akademik kurulumuzca uygun görülmesi halinde eğitmenimiz olarak gelir elde etmeye başlayın ve bilgi birikiminizin birçok öğrenciye erişmesini sağlayın.

Eğitimlerimizde nitelik esas olduğu için katılımcılarımıza kariyerleri boyunca kullanabilecekleri dijital materyal setleri hazırlamanız beklenmektedir. Eğitim verdiğiniz alanla ilgili makale, sunu, tez ile kitap, film, video gibi önerilerle zenginleştirilen bu setler, CV Akademi katılımcılarını kariyerlerinde bir adım öne taşımalıdır.

Verdiğiniz her kurs sonrası için en az bir sınav modülü hazırlanmalıdır. Katılımcılar sınavı geçtiği takdirde başarı belgesini alabilecektir. Eğitmenlik başvurunuz kabul edildiği takdirde sınav tekniği ve içeriği hakkında ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.

Girişimci ruhunuzu ve bilgi birikiminizi tebrik eder, bizimle çalışmak istediğiniz için teşekkür ederiz. Acele edin, yapacak çok işimiz var.

Nasıl Eğitmen Olurum?

  • Öncelikle üye kaydı oluşturmanız.
  • Üyeliğinizi aktif hale getirmeniz.
  • Üye girişi yaparak, profilinizde hakkımda kısmını doldurmanız. (Bu kısım Eğitmenliğiniz onaylandığında, herkes tarafından görülecektir.)
  • Son olarak da, vermek istediğiniz eğitimler hakkında bir maili, [email protected] adresimize, “Eğitmen Başvurusu” konusu ile göndermeniz.
  • Uzmanlarımız en kısa zamanda, profilinizi inceleyecek ve konu ile ilgili size bilgi vereceklerdir.
  • Yazı
    Yazı